Prodej zemědělských pozemků v internetové aukci

Prodejte svou půdu rychle a za zajímavou cenu. Aukcemi půdy dosahujeme dlouhodobě férovějších prodejních cen až o 35% vyšších, než při standardním prodeji. Doba realizace aukce je srovnatelná s běžným prodejem.

Nezávazně poptat aukci

Proč prodat s námi v aukci?

 • Získáte nejvyšší možnou cenu

  Prodejte svou půdu v internetové aukci za cenu až o desítky procent vyšší než při přímém prodeji. Sami si určíte minimální prodejní cenu.Podívejte se na výsledky našich úspěšných aukcí.

 • Ušetříme Váš čas a omezíme rizika

  Díky naším technologiím zkrátíme dobu prodeje pozemků na nejkratší možnou míru. Díky našim zkušenostem minimalizujeme veškerá rizika při prodeji.

 • Neplatíte, pokud se neprodá

  Riziko neúspěšného prodeje bereme na sebe. Proto uhradíme všechny náklady v případě, že by se Vaše půda nevydražila za požadovanou cenu.

 • Všechny starosti vyřešíme za Vás

  Zajistíme oslovení vhodných zájemců o koupi, vystavení aukce a správu celého jejího průběhu. Sepsání a podání návrhu na vklad, zajištění bezpečné kupní smlouvy a smlouvy o úschově je pro nás samozřejmostí.

Chcete prodat půdu v aukci? Zašleme Vám nabídku.

Nezávazně poptat aukci

Proces prodeje krok za krokem

Nezávazně nás kontaktujte na tel.č.: 605 366 627 (nejrychlejší cesta) nebo přes kontaktní formulář.

Na základě informací o Vaší půdě odhadneme očekávanou prodejní cenu a spolu s Vámi stanovíme limitní minimální prodejní cenu. Pokud nebude dosažena, pozemek se neprodá.

Navrhneme a zašleme Vám k podpisu smlouvu o zprostředkování a poté vystavíme aukci na webu.

Obešleme dopisy minimálně 70 potenciálních zájemců a inzerujeme aukci na realitních serverech.

Během 2 dnů lze očekávat první přihlášené dražitele. Aukce probíhá většinou jednokolově a trvá 14 dní. Nejvíce příhozů se ale odehrává v posledních 30 minutách aukce. Vítězná cena je pro kupujícího vždy konečná a již obsahuje veškeré poplatky.

Vítězi aukce a prodávajícímu zašleme k podpisu kupní smlouvu a smlouvu o úschově.

Vyzveme kupujícího, aby zaslal peníze do úschovy. Ihned po připsání peněz na úschovní účet podáme návrh na vklad do katastru nemovitostí.

Úřad má ze zákona povinnost čekat 20 dní pro případné námitky. Po uplynutí této doby zapíše nového vlastníka do katastru a peníze jsou neprodleně zaslány z úschovy na účet prodávajícího.

Kupující vyřídí a uhradí daň z nabytí nemovitých věcí.

Kauce pro účast v aukci není vyžadována. Aukce mohou být s limitní cenou (vždy uvedeno v zadání konkrétní aukce), tzn., že pokud by vítězná cena nedosáhla limitní částky, kterou prodávající nezveřejňuje, není povinen prodávající uzavřít kupní smlouvu.

Detailní informace jak probíhají naše aukce naleznete zde.

 

Provize z úspěšného prodeje

 

Za zprostředkování prodeje zemědělských pozemků v internetové aukci si účtujeme provizi ve výši 4,5 – 5% z vydražené kupní ceny. Provizi platíte pouze v případě, že vše proběhne v pořádku a kupující zaplatí dohodnutou cenu. Detailní ceník našich aukcí naleznete zde. V případě, že plánujete našich služeb využívat pravidelně, lze dohodnout výhodné paušální ceny.

Chcete prodat zemědělský pozemek v aukci? Zašleme Vám nabídku.

Nezávazně poptat aukci

Kontakt

Česká půda s.r.o.

Milady Horákové 13, 3. NP, 602 00 Brno
IČ: 05231311

 

info@ceska-puda.cz
+420 605 366 627