Aukce pachtu

(pro vlastníky s 50 ha a více)
Z našich průzkumů vyplývá, že pachtovné většiny vlastníků půdy neodpovídá současnému stavu a potenciálu trhu. Internetová aukce vlastníkům nabízí zajímavou příležitost vydražit svůj pacht a přilepšit si řádově o stovky tisíc korun při výměře 100 hektarů.

Nezávazně poptat aukci Sledovat aukce
 • Můžete jenom získat

  Jednorázovou provizi zaplatíte pouze z částky, o kterou Vám pomůžeme navýšit pacht. Pokud vlastníte např. 50 ha, získáte každý rok díky aukci až o 175 000 Kč více.

 • O vše se postaráme za Vás

  Oslovení vhodných zájemců o propachtování, specifikace předmětu pachtovného a tvorba zadání aukce, vystavení aukce a správa celého jejího průběhu - to vše pro Vás zajistíme.

Průběh internetové aukce pachtů

Zavolejte nám nebo napište, zodpovíme Vám všechny dotazy a dohodneme podmínky aukce.

Zašleme Vám smlouvu o zprostředkování, požádáme Vás o zaslání předchozích pachtovních smluv, pokud byly uzavřeny. Dohodneme podmínky aukce pachtu.

Oslovíme všechny zemědělce hospodařící v okolí a vystavíme aukci na internetu.

Po proběhlé úspěšné aukci zajistíme podpis pachtovních smluv vítězem aukce.

Na základě nově uzavřených smluv získáváte pravidelně vyšší pachtovné, ze kterého nám jednorázově zaplatíte provizi.

Celý proces od podpisu smlouvy o zprostředkování do uzavření nových pachtovních smluv trvá zhruba 30 dní.

Chcete propachtovat půdu v aukci?

Nezávazně poptat aukci

Chcete koupit půdu v aukci? Budeme Vás informovat o aukcích v oblasti Vašeho zájmu.

Sledovat aukce

Řekli o nás

 • ”Výsledek aukce mi nejenom udělal velkou radost, ale úplně mi vyrazil dech! Nepočítala jsem s takovým výsledkem. Děláte pro lidi velmi záslužnou práci. Děkuji!!!”

  Jana K.
 • “Vše proběhlo v naprostém pořádku. V případě nejasností nám byli lidé z České půdy plně k dispozici. Chtěli bychom proto moc poděkovat a popřát mnoho úspěchů v další činnosti.”

  Ludmila Tenková
 • “Jako majitel půdy jsem obdržel spoustu dopisů s nabídkou odkupu. Výsledná cena po aukci přes Českou půdu byla o 50% vyšší než nejlepší z těchto nabídek. Vřele doporučuji.“

  Michal Kohn
 • “Chtěl bych tímto poděkovat Mgr. Grznárové a lidem z České půdy za perfektní podporu, komunikaci a profesionalitu. Kupujícímu přeji hodně štěstí s jeho investicí. Vážení, bylo mi ctí s vámi spolupracovat...“

  Jaroslav Uher
 • “Internetových aukcí České půdy využíváme hlavně proto, abychom si "otestovali" aktuální cenu půdy v daném regionu. Zejména tam, kde plánujeme nově investovat a potřebujeme zjistit reálnou cenu. Jsme mimořádně spokojeni se servisem ze strany České půdy.“

  Miloš Homolka

Kontakt

Česká půda s.r.o.

Milady Horákové 13, 3. NP, 602 00 Brno
IČ: 05231311

 

info@ceska-puda.cz
+420 605 366 627